uraz po wypadku z winy kierowcy i odszkodowanie

syrenka
Posty: 53
Rejestracja: 24 maja 2011, 13:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: uraz po wypadku z winy kierowcy i odszkodowanie

Post autor: syrenka »

Hehe no to trzymaj rękę na pulsie. Ja z tego co czuję to jestem własnie na samym początku rolowania przez TU. W takich sprawach trzeba być czujnym, w końcu chodzi o pieniądze a nie o kanapkę z serem żółtym. Powodzenia życzę.
hharper
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2011, 22:06

Re: uraz po wypadku z winy kierowcy i odszkodowanie

Post autor: hharper »

Niestety do dnia dzisiejszego nie udało mi się złożyć tego wniosku o odszkodowanie z ubezpieczenia studenckiego. Nie dali mi jeszcze tego raportu ze zdarzenia. Chyba się nic nie stanie? I tak zwlekałem z tym odszkodowanie długo, więc te kilka dni różnicy nie robi właściwie.
kropidla
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, 15:06

Re: uraz po wypadku z winy kierowcy i odszkodowanie

Post autor: kropidla »

A może zadzwoń lub podejdź i zapytaj. Może się okaże, że tak jak w moim przypadku, kopia leżała i czekała aż się zjawię. I pamiętaj, im szybciej złożysz wniosek tym szybciej dostaniesz pieniądze. Niektóre TU mają swoje terminy, więc nie wiem czy aby się nic nie stanie.
hharper
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2011, 22:06

Re: uraz po wypadku z winy kierowcy i odszkodowanie

Post autor: hharper »

Właśnie wróciłem z komisariatu. Z wielką łaską, ale dali mi tą kopię notatki ze zdarzenia. Dzisiaj mam zamiar napisać wniosek i skompletować wszystkie załączniki, aby już jutro wszystko złożyć. Nie wiem tylko co dokładnie napisać we wniosku :shock:
hharper
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2011, 22:06

Re: uraz po wypadku z winy kierowcy i odszkodowanie

Post autor: hharper »

Wniosek złożyłem. Nie wiem jaka będzie odpowiedź, bo niestety nie wiedziałem jak mam to napisać i jak to ująć w ogóle. W internecie jest wszystko, ale nie to co potrzebowałem. Zobaczymy co z tego wyjdzie, najwyżej pozostanie mi odwołanie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości