Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

zalamana
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:52

Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: zalamana »

Witam, dwa lata temu zostałam potrącona na pasach. Było wszystko ok do czasu kiedy miesiąc temu ból w kolanie uniemozliwiał mi poruszanie się. Badania wykazały nieodwracalny uraz chrząstki stawowej przez co muszę chodzić o kulach. W jaki sposób i przy pomocy kogo mogę ubiegać się o odszkodowanie w Warszawie? Czy w ogóle mam jakieś szanse?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: Roberto »

Jeśli nie czuje się Pani na siłach to polecam skorzystać z firm zajmujących się udzielaniem wsparcia przy uzyskiwaniu odszkodowania. Proszę jednakże o więcej szczegółów, będę mógł pomóc Pani bardziej.
zalamana
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:52

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: zalamana »

Przy zdarzeniu była policja, kierowca został ukarany mandatem a z jego OC otrzymałam odszkodowanie za złamaną nogę. Uraz jest jednak o wiele większy jak się okazało dopiero nie tak dawno. Mogę liczyć na większe pieniądze z jego OC?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: Roberto »

W sprawie nie doszło do przedawnienia roszczeń w związku z tym proszę wysłać stosowne dokumenty zawierające informacje o stanie faktycznym Pani zdrowia do ubezpieczalni OC sprawcy. Roszczenie zostanie prawdopodobnie uchybione.
zalamana
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:52

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: zalamana »

No to trochę papierkowej roboty mnie czeka... i pewnie będzie, tak że ubezpieczyciel nie zgodzi się z moją decyzją i pozostanie mi sąd... A mam jakies inne wyjście abym nie musiała się tyle trudzić?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: Roberto »

Oczywiście, że Pani ma. W takich sytuacjach proponuję osobom skorzystanie z usług profesjonalnych firm pomagających w uzyskaniu odszkodowania. Dzięki nim Pani nie ma problemów z papierkową robotą a co więcej ma Pani zapewnioną fachową obsługę oraz rzetelność w wykonywanym zadaniu przez wybraną przez Pani firmę.
zalamana
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:52

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: zalamana »

Roberto pisze:Oczywiście, że Pani ma. W takich sytuacjach proponuję osobom skorzystanie z usług profesjonalnych firm pomagających w uzyskaniu odszkodowania. Dzięki nim Pani nie ma problemów z papierkową robotą a co więcej ma Pani zapewnioną fachową obsługę oraz rzetelność w wykonywanym zadaniu przez wybraną przez Pani firmę.
A z jaką doradza mi pan się skontaktować??!!
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: Roberto »

zalamana pisze:A z jaką doradza mi pan się skontaktować??!!
W każdym zapytaniu tego typu polecam sprawdzoną firmę, z którą sam miałem okazję współpracować. Firma GLOBAL z Wrocławia.
zalamana
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:52

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: zalamana »

I jak to wtedy wygląda z tą firmą? Ona wszystko za mnie załatwia na odległość bo z tego co patrzyłam to jej siedziba jest we Wrocławiu... ?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pomoc w odszkodowaniu w Warszawie

Post autor: Roberto »

zalamana pisze:I jak to wtedy wygląda z tą firmą? Ona wszystko za mnie załatwia na odległość bo z tego co patrzyłam to jej siedziba jest we Wrocławiu... ?
Tak, siedziba we Wrocławiu w niczym nie przeszkadza. Wszystko odbywa się telefonicznie oraz listownie. Jeśli jest potrzeba wizyty osobistej to na pewno taka będzie miała miejsce.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości