Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

maciek16
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2011, 13:43

Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: maciek16 »

hej mam duży problem. Miałem sprzeczkę z kolesiem i doszło do rękoczynów. Sprawa nie była na policji a on żąda ode mnie odszkodowania 10 tys zlotych za szkody jakie mu wyrządziłem. Co robić?!?!
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: Roberto »

Z jakiego tytułu żąda od Ciebie odszkodowania? Jakie sa skutki uboczne Waszej sprzeczki u niego a jakie u Ciebie? Czy byliście pod wpływem środków/alkoholu?
maciek16
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2011, 13:43

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: maciek16 »

Oboje byliśmy pijani. On przecięty łuk brwiowy ja złamany nos. Najgorsze jest to, że ja zacząłem bójkę i nie mam tyle kasy bo mam tylko 16 lat :/
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: Roberto »

Czy byli świadkowie zdarzenia? Czy została zgłoszona sprawa na policji? Byliście w tym samym szpitalu podczas obdukcji? Jaki został przedstawiony powód urazu w karcie wypisowej?
maciek16
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2011, 13:43

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: maciek16 »

Nie wiem bo ja tam pojechałem dopiero rano. Byli nasi znajomi a sprawa nie była nigdzie zgłaszana.
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: Roberto »

Ja bym na Twoim miejscu poczekał na przebieg wydarzeń. Pamiętaj aby nic im nie wpłacać jeśli pojawią się jeszcze jakieś listy. Dopóki nie będzie sprawy na policji dopóty możesz spać spokojnie.
maciek16
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2011, 13:43

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: maciek16 »

Roberto pisze:Ja bym na Twoim miejscu poczekał na przebieg wydarzeń. Pamiętaj aby nic im nie wpłacać jeśli pojawią się jeszcze jakieś listy. Dopóki nie będzie sprawy na policji dopóty możesz spać spokojnie.
No dobrze w takim razie poczekam. Fajnie to sobie wymyslili zebym wysłał im ta kase, dobrze ze sie Pana spytałem bo pewnie zacząłbym im płacić :mrgreen: W takim razie czekam i zobaczymy ale pewnie nigdzie nie zgłoszą :twisted:
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: Roberto »

Dokładnie. Wymyślili sobie sposób na łatwy zarobek żądając dużej sumy za mały uszczerbek zdrowia bez znajomości stanu faktycznego. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Czy zdarzenie zostało przez rodziców tamtego chłopaka zgłoszone na policji?
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: combo »

Witam!
Czy na pewno zaatakował Pan pierwszy? Jest Pan tego pewien? Jeśli przypomni Pan sobie, że niekoniecznie to mam dla Pana dobrą wiadomość. Jakby co czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam!
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Pobiłem w Warszawie, żądają odszkodowania!

Post autor: Roberto »

combo pisze:Witam!
Czy na pewno zaatakował Pan pierwszy? Jest Pan tego pewien? Jeśli przypomni Pan sobie, że niekoniecznie to mam dla Pana dobrą wiadomość. Jakby co czekam na odpowiedź.
Pozdrawiam!
Sugerujesz składanie fałszywych zeznań na policji? Takie działanie jest niezgodne z prawem!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości