5 kość śródstopia

elizkaaa123
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2014, 10:32

5 kość śródstopia

Post autor: elizkaaa123 »

Witam serdecznie.
20 września złamałam 5 kość sródstopia-złamanie skrętne z przemieszczeniem wieloodłamowe.Kość nie była składana operacyjnie przez co odłamki przemiesciły sie miedzy palce i powstał ubytek kości.Kość w tej chwili się nadlewa i powstaje niewielkie zniekształcenie.W grudniu ukończyłam leczenie złozyłam papiery do ubezpieczalni.Wczoraj zadzwoniła pani z PZU z propozycją odszkodowania w kwocie 1300 zł lub przesłaniem papierów do lekarza orzecznika.Wybrałam druga opcję gdyż kwota wydaje mi sie za mała .Noga dalej puchnie i boli.Czy dobrze zrobiłam rezygnując z tej kwoty? Moja miesięczna stawka ubezpieczenia którą płace to 109 zł.
fares
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2013, 20:56

Re: 5 kość śródstopia

Post autor: fares »

Generalnie można powalczyć o wyższe odszkodowanie, bo kwota 1300 zł to zdecydowanie za mało.
kinza
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2015, 09:31

Re: 5 kość śródstopia

Post autor: kinza »

Najwazniejsze są te oświadczenia świadków i na tym powinienes sie skupić. Im więcej tym lepiej. Może wydaje się to abstrakcyjne, ale możesz postarać się o zaświadczenie o opadach sniegu w tym rejonie i w tym dniu. Więcej dowodów, większa szansa na odszkodowanie.
kinza
Ewka33
Posty: 11
Rejestracja: 04 gru 2014, 10:56
Kontakt:

Re: 5 kość śródstopia

Post autor: Ewka33 »

Bardzo dobrze! Moim zdaniem możesz dostać nawet kilkadziesiąt tysięcy za taki uraz. Tym bardziej, że do tej pory masz problem ze stopą.
http://advoco.pl
kuk85
Posty: 3
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:28
Kontakt:

Re: 5 kość śródstopia

Post autor: kuk85 »

Tez jeestem bardzo ciekawa co inni myślą w tym temacie.Jestem teraz w podobnej sytuacji.Piszcie swoje opinie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość