czy to wina lekarzy?

bozenaczyz
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:16

czy to wina lekarzy?

Post autor: bozenaczyz »

Witam,
Jakiś czas temu mój ojciec uległ wypadkowi. Wezwano pogotowie, jednak w trakcie drogi do szpitala karetka złapała gumę. Zanim przyjechało następne to krwawienie u ojca się nasiliło. W efekcie nie można było przeprowadzić zabiegu. Ojciec jest teraz od 20 dni w śpiączce.
Czy jest jakas szansa na udowodnienie, że czas oczekiwania na druga karetke wplynal na to w jakim teraz ojciec jest stanie i jakie jest postaepowanie wowczas kiedy karetka zlapie gume??
franczeska
Posty: 23
Rejestracja: 25 maja 2011, 20:23

Re: czy to wina lekarzy?

Post autor: franczeska »

Przykro mi stwierdzic, ale to że karetka złapała gumę to niestety nie wina lekarzy ani karetki. To po prostu zrządzenie losu. Wydaje mi się, że nie jestes w stanie w tej sprawie zrobic nic. Ale może tylko mi się wydaje. Może konsultacje z prawnikiem będą w jakikolwiek sposób pomocne.
kropidla
Posty: 45
Rejestracja: 23 maja 2011, 15:06

Re: czy to wina lekarzy?

Post autor: kropidla »

A w jakim czasie zjawiła się druga karetka? jezeli faktycznie czas ten był zbyt długi, to mozna by sie przyczepić. Ciężko stwierdzić naprawdę jaka może byc przyczyna i tego krwawienia i śpiączki. Nie jestm lekarzem. Może skonsultuj to z innym lekarzem specjalistą w tej dziedzinie.
bozenaczyz
Posty: 4
Rejestracja: 20 cze 2011, 11:16

Re: czy to wina lekarzy?

Post autor: bozenaczyz »

Karetka przyjechała po ok. 20-25min. Jednak nie bardzo wiem, jak udowodnić to, że po tym czasie karetka przyjechała na miejsce tej uszkodzonej. Nie przypominam sobie aby ktokolwiek był w pobliżu i widział kiedy dzwoniono po drugą, prócz oczywiście kierowcy. Ale nie sądzę, aby personel potwierdził moją wersję.
adamzelw
Posty: 36
Rejestracja: 16 maja 2011, 11:32

Re: czy to wina lekarzy?

Post autor: adamzelw »

No i właście tu zaczynają się schody w tej sprawie. Nikt bowiem nie przyzna Ci racji, tak przynajmniej mi się wydaje. Może spóbuj, ale nie sądzę, aby ktokolwiek powiedział coś w tej sprawie na Twoją korzyść. Tak już ten świat jest ułożony.
044hnoor
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2015, 10:08

Re: czy to wina lekarzy?

Post autor: 044hnoor »

To po prostu zrządzenie losu. Wydaje mi się, że nie jestes w stanie w tej sprawie zrobic nic. Ale może tylko mi się wydaje.
NOOR
rolor.lop
Posty: 5
Rejestracja: 26 paź 2019, 17:02
Kontakt:

Re: czy to wina lekarzy?

Post autor: rolor.lop »

jesli karteka złatpa gume nie da się stwierdzić czyja to wina, chodz powinno się od razu wysłać inną która jest w poblizu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odszkodowania za błędy medyczne - lekarskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość