co jeszcze można zrobić? złamanie kości stopy...

beataalbertowicz
Posty: 10
Rejestracja: 06 cze 2011, 14:10

co jeszcze można zrobić? złamanie kości stopy...

Post autor: beataalbertowicz »

Proszę o pomoc. Mój kuzyn miał wypadek, w którym doznał licznych złaman w stopie. 3 miesiace był w gipsie, później była rehabilitacja, ale nie przyniosła skutku. To były różnego rodzaju lasery, wirówki i inne, nie wiem dokładnie. Potem ponownie operowano go, dokładnie kość szścienną. Po dwóch miesiącch w gipsie pojechał do sanatorum, potem wrócił i ponownie załapał się do sanatorium.
Wszystko to niestety nie dało żadnych rezultatów, ponieważ wciążodczuwa straszny bol, nawet po przejsiu ok 500m. w tempie żółwia. Od wypadku minęło juz 1,5 roku. Da się jeszcze jakoś mu pomóc, czy nie bardzo?
olgarak
Posty: 21
Rejestracja: 07 cze 2011, 11:02

Re: co jeszcze można zrobić? złamanie kości stopy...

Post autor: olgarak »

Niestety przy tak skomplikowanym przypadku chyba nikt Ci tutaj nie pomoże. Jezeli jeszcze minęło tyle czasu, to może coś jest nie tak jak byc powinno. Lepiej niech kuzyn odwiedzi lekarza albo jakiś renomowany ośrodek rehabilitacyjny, może coś sie jeszcze da zrobić w jego przypadku.
gregory78
Posty: 11
Rejestracja: 06 cze 2011, 14:23

Re: co jeszcze można zrobić? złamanie kości stopy...

Post autor: gregory78 »

A czy aby na pewno stopa u chłopaka została złożona jak należy? Nie jestm lekarzem, ale po tak długim czasie, aby były az tak duże problemy z chodzeniem to trochę dziwne. Doradzam konsultacje u dobrego specjalisty chirurga na początek.
beataalbertowicz
Posty: 10
Rejestracja: 06 cze 2011, 14:10

Re: co jeszcze można zrobić? złamanie kości stopy...

Post autor: beataalbertowicz »

Ale on już był kilkakrotnie konsultowany z lekarzem i lekarz nic na to nie mówi, tzn. mówi, że stopa jest w porządku pod względem złożenia, jak i zrostu. Nie wiem już co z tym można jeszcze zrobić. Macie jeszcze jakies pomysły?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość