rehabilitacja po złamaniu

miroslawa
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2011, 18:59
Lokalizacja: Wrocław

rehabilitacja po złamaniu

Post autor: miroslawa »

Poszukuję rehabilitanta dla mojego ojca, który jest dosyć wiekowy. Ojciec był rehabilitowany w szpitalu. Po wypisaniu juz nie jest. To wieloodłamowe, przykrętarzowe złamanie kości udowej, która była zespolona operacyjnie. Proszę o pilny kontakt osoby z Wrocławia i okolic.
wiolka
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2011, 08:52

Re: rehabilitacja po złamaniu

Post autor: wiolka »

Rehabilitanta to możesz tu nie znaleźć, to forum odnośnie odszkodowań i całej procedury odszkodowawczej. Polecam fora na portalach zdrowotnych, ogłaszają się tam różni specjaliści. Szukałam kiedyś na takim forum ze skutkiem pozytywnym masażysty z okolicy mojego osiedla.
malwinap
Posty: 32
Rejestracja: 28 kwie 2011, 08:51
Lokalizacja: Wrocław

Re: rehabilitacja po złamaniu

Post autor: malwinap »

Jakiś czas temu moja mama chodziła na zabiegi do przychodni na pl. Św. Macieja. Ale to było dosyć dawno. Niestety nie pamiętam jak się nazywał lekarz. Wiem, że po całej serii zabiegów wszystko wróciło do normy. Może ta Pani już tam nie pracuje, ale warto zapytać.
miroslawa
Posty: 55
Rejestracja: 27 kwie 2011, 18:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: rehabilitacja po złamaniu

Post autor: miroslawa »

Dziękuję za informację, zapytam telefonicznie o rehabilitanta w tej przychodni. Jak nie to może kogoś innego polecą. Może się to wydawać dziwne, ale próbowałam pocztą pantoflową znalexc kogoś i nic. Nie myślałam, że tak ciężko znaleźć specjalistę w tym fachu, wolnego.
zeeshan123
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2014, 17:49

Re: rehabilitacja po złamaniu

Post autor: zeeshan123 »

Ale chyba nie masz co wzorować się na innych podobnych przypadkach, ponieważ to lekarz indywidualnie ustala jak długo i ile potrzebna Ci będzie rehabilitacja. Na pewno nie kilka dni, a tygodni. Poza tym nie zawsze tak krótki okres przynosi pożądane efekty
jo_asia
Posty: 2
Rejestracja: 21 kwie 2016, 09:29

Re: rehabilitacja po złamaniu

Post autor: jo_asia »

Najlepiej jeśli rehabilitanta poleciłby ktoś, kto zajmował się osobą poszkodowaną. Bo wtedy mamy pewność, że zatrudnimy kogoś mającego doświadczenie i znającego konkretny przypadek. Nie każdy rehabilitant nadaje się do każdego złamania czy skręcenia. Albo poszukać kontaktu w okolicznych przychodniach. Najważniejsze, żeby trafić na kogoś, kto pomoże, a nie wyrządzi jeszcze większa krzywdę...
krokz
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2016, 17:46
Kontakt:

Re: rehabilitacja po złamaniu

Post autor: krokz »

Są od tego placówki przecież
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość