Zdarzenie w sklepie we Wrocławiu

yedi
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2011, 15:59

Zdarzenie w sklepie we Wrocławiu

Post autor: yedi »

Witam, wczoraj moja córka poślizgnęła się na schodach jednego ze sklepów odzieżowych mieszczących się w centrum Wrocławia. Na miejsce została wezwana karetka i zawieźli ją do szpitala. Jak się okazała doznała złamania prawej nogi w kości udowej i przez całe wakacje będzie praktycznie unieruchomiona. Czy mamy prawo na jakieś odszkodowania?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Zdarzenie w sklepie we Wrocławiu

Post autor: Roberto »

Jeśli udowodnione zostanie zawinienie ze strony sklepu to od nich. Dodatkowo z NNW jeśli córka była ubezpieczona.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Zdarzenie w sklepie we Wrocławiu

Post autor: combo »

Ja bym próbował napisać list do dyrektora oddziału sklepu a jeśli to nie pomoże to do siedziby firmy. Jeśli jest to sklep sieciówka to na pewno otrzyma córka spory bon towarowy na zakupy w tym sklepie dzięki czemu Pani zaoszczędzi czas na spory z ubezpieczycielem sklepu. Może córka otrzyma i to i to :) Nie mówiąc już o ubezpieczeniu zdrowotnym i odszkodowaniu z tego tytułu.
Pozdrawiam
yedi
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2011, 15:59

Re: Zdarzenie w sklepie we Wrocławiu

Post autor: yedi »

Tak, córka jest ubezpieczona w szkole. Z tym, że teraz są wakacje więc to ubezpieczenie zdrowotne chyba nie obowiązuje??
Dobrze, napiszę w takim razie do sklepu skargę i zobaczymy co mi odpiszą...
Karol72
Posty: 3
Rejestracja: 07 lis 2011, 16:40

Re: Zdarzenie w sklepie we Wrocławiu

Post autor: Karol72 »

Ubezpieczenie jest ważne także podczas wakacji. Choć kwoty nie są duże myślę że warto się po nie zwrócić
Basiula81
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2011, 12:08

Re: Zdarzenie w sklepie we Wrocławiu

Post autor: Basiula81 »

Jeśli szła normalnie (nie biegała/nie wygłupiała się) i poślizgnęła się w sklepie to uważam że winą należy obarczyć sklep. Widocznie coś nie tak było z podłogą skoro się przewróciła (wyślizgana lub mokra powierzchnia) i należy dochodzić odszkodowania od sklepu we Wrocławiu. Uważam też że kwota którą należy dochodzić to przynajmnije kilkanaście tysięcy złotych bo przecież przez to córka straciła całę wakacje, wycierpiała się przez ból oraz nie wiadomo czy nie będzie odczuwała skutków w przyszłości. Jednak sprawa taka nie będzie prosta i radzę jednak zgłosić się do specjalistów z tej dziedziny. We Wrocławiu mogę polecić Biuro Prawne GLOBAL.Mają niskie prowizje i naprawdę dbają o klientów. Tel do nich.791 005 903
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość