Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

miranda
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2011, 11:05

Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: miranda »

Witam jestem załamana. Uderzyłam w inny samochód na parkingu przy jednym z marketów w Warszawie. Pech chciał, że przybiegł zaraz właściciel auta, w które uderzyłam, spisał numery, spisalismy protokół i wziął mój nr tel. Ale ja nie mam OC co robić??!!
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: Roberto »

Jak to nie ma Pani OC? OC jest obowiązkowe!
miranda
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2011, 11:05

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: miranda »

Roberto pisze:Jak to nie ma Pani OC? OC jest obowiązkowe!
No jest zgadza się ale zagapiłam się z terminem bo wyleciało mi z głowy opłacenie;/ boje sie ze oprócz policji i zmuszenia wypłaty odszkodowania dostane jakąś karę za to :(
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: Roberto »

Proszę i to jak najszybciej skontaktować się z właścicielem pojazdu i dobrowolnie wpłacić proponowaną przez niego kwotę.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: combo »

miranda pisze:Witam jestem załamana. Uderzyłam w inny samochód na parkingu przy jednym z marketów w Warszawie. Pech chciał, że przybiegł zaraz właściciel auta, w które uderzyłam, spisał numery, spisalismy protokół i wziął mój nr tel. Ale ja nie mam OC co robić??!!
Witam!
Proszę nie dopuścić do tego, aby poszkodowany zgłosił się do Pani byłego już ubezpieczyciela. Musi Pani zgodzić się na proponowaną kwotę i koniecznie zniszczyć razem z nim protokół szkody bo będą jeszcze większe problemy.
Pozdrawiam!
miranda
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2011, 11:05

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: miranda »

Dzwoniłam do niego wczoraj i powiedział, że koszt naprawy wyniesie 8.000zł!!!! Nie zgodzę się na taką kwotę, nie wierzę że aż tyle kosztuje naprawa ;/
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: Roberto »

miranda pisze:Dzwoniłam do niego wczoraj i powiedział, że koszt naprawy wyniesie 8.000zł!!!! Nie zgodzę się na taką kwotę, nie wierzę że aż tyle kosztuje naprawa ;/
Niezły cwaniak w takim razie. Proszę mu zaproponować wybranie się do mechanika aby wycenił szkody i wręczyć mu kilka, kilkanaście % więcej aby był zadowolony.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: combo »

Witam
Jeśli nie zgodzi się na powyższą propozycję to może być nieciekawie. Monitoring w markecie pewnie byłby niezbitym dowodem zdarzenia. Gdyby było to w innym miejscu można by udawać głupią i nie wiedzieć o co chodzi (po wcześniejszym naprawieniu śladów zdarzenia w naszym samochodzie).
Pozdrawiam
miranda
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2011, 11:05

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: miranda »

Zgodził się pojechać do mechanika i okazało się, że koszt naprawy wyniesie 2000 zł. Dla świętego spokoju zapłaciłam mu 2500 zł i był zadowolony. Uf
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Nie opłaciłam OC, miałam wypadek w Warszawie

Post autor: combo »

miranda pisze:Zgodził się pojechać do mechanika i okazało się, że koszt naprawy wyniesie 2000 zł. Dla świętego spokoju zapłaciłam mu 2500 zł i był zadowolony. Uf
To bardzo dobra wiadomość. Cieszę się, że udało się doprowadzić sprawę do końca.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość