Ktoś mi uderzył w auto w Kielcach!

gocha
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2011, 21:46

Ktoś mi uderzył w auto w Kielcach!

Post autor: gocha »

Ludzie poradźcie mi co zrobić, dopiero co wróciłam z wakacji. Byłam 2 tygodnie poza granicami kraju, wracam i widząc moje potłuczone auto stojące na parkingu to się załamałam. Generalnie widać, że ktoś w niego uderzył gdyż cały przód jest rozwalony ewidentnie od auta, które manewrowało na parkingu. Szkody są znaczne, reflektory, rozwalone zderzaki, maska podniesiona i widać, że wnętrze auta też dostało. ;//
Basiula81
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2011, 12:08

Re: Ktoś mi uderzył w auto w Kielcach!

Post autor: Basiula81 »

Przede wszystkim musisz popytać sąsiadów czy nie widzieli co się stało. Coś takiego na pewno nie przeszło uwadze sąsiadom zwłaszcza tym starszym. Może ktoś zapisał numery rejestracyjne samochodu który uderzył w twój. Może jest w pobliżu jakiś sklep/bank który posiada monitoring - wtedy można poprosić o sprawdzenie nagrań.
Jeśli jednak to nic nie da to będziesz miała pokryć szkody z własnej kieszeni bądź w przypadku wykupienia policy AC można z niej skorzystać jeśli szkody są znaczne - a na to wygląda.
W każdym razie życzę powodzenia w szukaniu sprawcy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość