Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Kasica22
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2011, 18:43

Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Kasica22 »

Hej, rok temu stałam się ofiarą wypadku samochodowego w Szczecinie. Sprawca został ukarany przez sąd nawiązką w wysokości 10.000zł z tytułu poważnego uszkodzenia ciała. Niestety do dzisiaj nic nie otrzymałam a sprawca sie nie odzywa. Co robic??
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Roberto »

Proponuję skontaktowanie się z firmą pomagającą w odzyskaniu odszkodowania lub zgłosić sprawę do komornika.
Kasica22
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2011, 18:43

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Kasica22 »

A jak się zgłasza taką sprawę? Co jeśli jest on niewypłacalny albo po prostu ukrywa dochody?? A jaką firmę mi Pan poleci bo ja się na tym nie znam?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Roberto »

Najprawdopodobniej taka sytuacja będzie miała miejsce. Komornik tez od razu nie może zająć się sprawą, którą mu Pani zleci (polecam wizytę osobistą u komornika w celu uzgodnienia szczegółów). W moim odczuciu najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie pierwsza opcja, czyli wynajęcie firmy, która za Pani zgodą będzie walczyła o odszkodowanie dla Pani. To się naprawdę opłaca!
Kasica22
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2011, 18:43

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Kasica22 »

A jaką firmę mi Pan może polecić? Zupełnie się na tym nie znam. I czy musi ona koniecznie mieć filię w moim mieście, czy wystarczy załatwianie spraw telefonicznie oraz przesłanie odpowiednich dokumentów do firmy?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Roberto »

Kasica22 pisze:A jaką firmę mi Pan może polecić? Zupełnie się na tym nie znam. I czy musi ona koniecznie mieć filię w moim mieście, czy wystarczy załatwianie spraw telefonicznie oraz przesłanie odpowiednich dokumentów do firmy?
Sprawdzoną firmą jest Biuro Prawne GLOBAL z Wrocławia. http://odzyskujemy-odszkodowania.pl/kontakt.html
Kasica22
Posty: 5
Rejestracja: 05 cze 2011, 18:43

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Kasica22 »

A ile taka firma pobiera prowizji? Bo słyszałam, że nie jest to opłacalne :cry:
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Roberto »

To zależy od danej firmy. Najlepiej skontaktować się w tym celu z daną firmą, każda z nich ma inną ofertę.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: combo »

Kasica22 pisze:A ile taka firma pobiera prowizji? Bo słyszałam, że nie jest to opłacalne :cry:
Moim zdaniem jest opłacalne. Dlaczego? Nie traci Pani czasu na załatwianie formalności, wszystko wykonuje firma. Co więcej, oni się na tym znają i mogą wyciągnąć znacznie więcej z odszkodowania.
Pozdrawiam
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Wypadek samochodowy w Szczecinie i brak kontaktu

Post autor: Roberto »

Takie sytuacje na pewno zdarzały się w przypadku biura o którym wspominałem wcześniej. Załóżmy, że chce Pani odszkodowania 10000zł. Biuro prawne GLOBAL będzie starało się o odszkodowanie 20000zł. Oddaje Pani im część kwoty i zarobi jeszcze więcej pieniędzy pomimo kosztów jakie pobierze firma. Co więcej nie kosztuje Pani to tyle nerwów is traty czasu bo wszystko załatwiane jest za pośrednictwem firmy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości