Potrącenie na pasach w Toruniu

luj
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:24

Potrącenie na pasach w Toruniu

Post autor: luj »

Witam, zostałem potrącony na pasach, była karetka oraz policja, kierowca przyznał się do winy, jestem trochę poturbowany oraz mam złamaną rękę. Co muszę teraz zrobić?
Roberto
Posty: 212
Rejestracja: 05 cze 2011, 15:15
Kontakt:

Re: Potrącenie na pasach w Toruniu

Post autor: Roberto »

luj pisze:Witam, zostałem potrącony na pasach, była karetka oraz policja, kierowca przyznał się do winy, jestem trochę poturbowany oraz mam złamaną rękę. Co muszę teraz zrobić?
Należy zgłosić się do ubezpieczyciela OC sprawcy.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Potrącenie na pasach w Toruniu

Post autor: combo »

Witam
Oprócz ubezpieczyciela sprawcy przedstawione zdarzenie kwalifikuje się pod NNW, więc jeśli jest Pan ubezpieczony to proszę zgłosić zdarzenie swojemu ubezpieczycielowi.
Pozdrawiam
luj
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:24

Re: Potrącenie na pasach w Toruniu

Post autor: luj »

A skąd mam wiedzieć w jakiej ubezpieczalni ma OC sprawca? I tak, tata mnie ubezpieczył w szkole bo jestem uczniem.
combo
Posty: 135
Rejestracja: 18 cze 2011, 19:09

Re: Potrącenie na pasach w Toruniu

Post autor: combo »

luj pisze:A skąd mam wiedzieć w jakiej ubezpieczalni ma OC sprawca? I tak, tata mnie ubezpieczył w szkole bo jestem uczniem.
Takiej informacji udzielą Panu policjanci. W takim razie niech tata wybierze się do szkoły po dokumenty i wypełni wniosek o odszkodowanie od ubezpieczyciela.
Pozdrawiam
Ania1969
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2011, 12:01

Re: Potrącenie na pasach w Toruniu

Post autor: Ania1969 »

Zawsze warto powalczyć samemu o odszkdoowanie, ale jeśli się Państwo na tym nie znają to warto przekazać sprawęprofesjonalistom. Na rynku jest dużo firma zajmujących się odzyskiewaniem odszkodowań. Warto skorzystać z ofert takiej firmy. Szczególnie że przy takim wypadku można powalczyć nawet o 15 tys. złotych odszkodowania.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość