CHF

Cristal
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2017, 13:24

CHF

Post autor: Cristal »

Witam, Posiadam kredyt w CHF. Kredyt brałem w roku 2006. Wspomniany kredyt wziąłem na nieruchomość w której mieszkam i nie zamierza jej zmieniać, ani sprzedawać. Tragedia ! Do faktów.. Szukam jakieś pomocy co mam zrobić...
Var5
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2017, 15:53

Re: CHF

Post autor: Var5 »

najlepiej wyjdzie Ci i też najtaniej jak to spłacisz tak jak są raty. Bo raczej koszty sądowe są wysokie w tej sprawie ale też są małe szanse na wygraną.
Kasabian
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2017, 20:18

Re: CHF

Post autor: Kasabian »

Zawsze możesz skorzystać z pomocy prawników i pójść do sądu. Takie postępowanie może dużo Ci dać bo chyba mało ludzi decyduje się na rozprawę w sądzie, bo nie każdego stać. Ale zawsze możesz próbować dążyć do wyznaczonego celu.
jacson
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2017, 20:59

Re: CHF

Post autor: jacson »

W tym przypadku to tylko prawnik może Ci pomóc. Sam niedawno skorzystałem z pomocy prawnika bo ubezpieczyciel nie chciał mi wypłacić odszkodowania z wypadku. Po spotkaniu się z prawnikiem wszystko opowiedziałem i od razu tego samego dnia zaczęliśmy działać. Proces trwał kilka dni i wszystko poszło dobrze.
Cristal
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2017, 13:24

Re: CHF

Post autor: Cristal »

Jacson a u jakiego byłeś prawnika? Mógłbyś mi doradzić? Byłbym wdzięczny za odpowiedz i za pomoc.
jacson
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2017, 20:59

Re: CHF

Post autor: jacson »

Ja poszedłem po pomoc do kancelarii Global. Byłem bardzo zadowolony z ich działań. Mieli bardzo mocne alibi, żeby ubezpieczyciel wypłacił mi odszkodowania. Więc polecam z doświadczenia!
jacson
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2017, 20:59

Re: CHF

Post autor: jacson »

Zapomniałem dodać, że ta kancelaria jest z Wrocławia. Ale jeśli dla Ciebie jest problem odległość, to nie musisz od razu rezygnować. Oni też prowadzą takie sprawy na odległość a kontakt nie jest wcale utrudniany. Dzięki temu zyskują dużo klientów.
HaKorea
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2017, 16:44

Re: CHF

Post autor: HaKorea »

Ja również polecam kancelarię Global z Wrocławia. Miałem u nich sprawę w sądzie przeciwko mojemu ubezpieczycielowi. Bardzo chwalę ich usługi, bo oczywiście moja sprawa została wygrana. Gdybym nie zgłosił się o pomoc to nigdy bym nie uzyskał pieniędzy. Mogę polecać z przyjemnością ich usługi. :)
kieren
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:24

Re: CHF

Post autor: kieren »

Kiedyś sama musiałam skorzystać z pomocy kancelarii. Co prawda nie była to kancelaria Global, ale gdybym nie poszła do żadnej to nic bym nie miała a tak udało mi się chociaż część. Warto jednak zdecydować się na taka pomoc, dużo nie tracimy. :)
CieśliM
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2017, 18:24

Re: CHF

Post autor: CieśliM »

Cristal udaj się po pomoc do radcy prawnego lub adwokata. Takie osoby z specjalizacji najlepiej będą mogły Ci pomóc. Bo raczej na banki nie ma na co liczyć. A jak pójdziesz po fachową pomoc to są bardzo duże szanse za pozytywne zakończenie takiej sprawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość