jak wybrać prawnika

UlaaŚ
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2017, 15:36

jak wybrać prawnika

Post autor: UlaaŚ »

Witam wszystkich tu obecnych. Kilkanaście lat temu zdecydowałam się na kredyt we frankach. Nie miałam pojęcia o żadnym ryzyku z wzrostem waluty. Pisałem od siebie już wiele pism do banku ale to nic nie daje i szkoda mojego czasu. Chce iść do sądu i szukam prawnika z Wrocławia. Czy ktoś mi może poradzić dobrego prawnika, który będzie znał się na rzeczy.
Oneway
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2017, 16:17

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: Oneway »

Istnieje już wiele kancelarii wyspecjalizowanych w prowadzeniu tego typu spraw. W internecie znajdziesz dużo takich jednostek i opini o nich. Więc jest w czym wybierać.
Olbrych
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 17:46

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: Olbrych »

może i jest wiele kancelarii ale to nie oznacza, że wszyscy są doświadczeni. Trzeba wybrać taką kancelarię, która będzie wiedziała co zrobić i jak postępować, żeby taką sprawę poprowadzić.
słowik
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 19:02

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: słowik »

Słyszałem, że kancelaria Global jest bardzo skuteczna w tych sprawach. Moja znajoma zakładała w sądzie sprawę o kredyt we frankach. Ale z tego co wiem to jeszcze nic nie jest wiadomo, bo to trochę zejdzie się. Ale jest bardzo zadowolona bardzo z tego jak podchodzą do sprawy.
Polka
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 21:07

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: Polka »

Nic nie słyszałam o tej kancelarii. Ale z wyborem kancelarii nie powinno być problemu, ponieważ jest tego sporo i każdy szuka dla siebie klientów rozpowszechniając swoje reklamy w internecie. Więc myślę, że znaleźć prawnika to nie problem wystarczy wpisać miejscowość i wyniki będą bogate w takich ofertach.
Szymko
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:52

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: Szymko »

ja słyszałam kilka słów o kancelarii Global. Nie wiem dokładnie skąd oni są ale opinie mają pozytywne . Moja znajoma z pracy opowiadała mi, że miała problem z uzyskaniem odszkodowania i właśnie poszła do sądu przeciwko ubezpieczycielowi. Wszystko poszło tak jak było zaplanowane z prawnikiem i była bardzo zadowolona.
Bartuśka
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:52

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: Bartuśka »

ja jestem z Wrocławia i mogę dodać opinię, że kancelaria Global jest najlepsza w okolicy. Bardzo dużo osób jej zaufało i raczej nie żałowało. Wystarczy umówić się tylko na pierwszą wizytę i na pewno nie będziesz żałować. Polecam :)
Domi1995
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2017, 12:44

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: Domi1995 »

Każdy prawnik powie Ci, że jest specjalistą w tych sprawach. Najlepiej będzie jak uzyskasz informacje a temat kancelarii od znajomych, rodziny itd. Bo szukając w google to znajdziesz tak na prawdę dużo ale i nic.
Dżoana
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2017, 19:34

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: Dżoana »

Na rzeczy za się tylko kancelaria Global. Fajnie jest współpracować z taką firmą jak ta. Pełne doświadczenie w zakresie prawa to nie ma nikt jak prawnicy w kancelarii Global. Śmiało mogę mówić, że to najlepsza kancelaria w mojej okolicy. Polecam
Maniek
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:17

Re: jak wybrać prawnika

Post autor: Maniek »

Dżoana chyba chciałaś napisać, że "zna się" :) Tak na marginesie.
Co do sedna tej sprawy na forum to faktycznie najlepiej byłoby iść do kancelarii. Nie widzę tak naprawdę innego rozwiązania. Nie oszukujmy się, ale dobrze wiemy, że sami z bankiem nic nie możemy zrobić. A to co działa na bank to tylko sąd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - Wrocław”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości