Kredyt w Millenium

Aliza
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2017, 20:29

Kredyt w Millenium

Post autor: Aliza »

Cześć
Szukam informacji w sprawie kredytów we frankach. Natomiast tak jak się domyślacie jestem pokrzywdzona. Parę lat temu potrzebowałam gotówki, jak to bywa w PLN nie miałam szans na kredyt. Tylko bank Millennium zaproponował mi kredyt we Frankach. Nie miałam innego wyjścia, więc się zdecydowałam. Los chciał, że teraz rata miesięczna jest wyższa około 250 zł. Nie wiem co robić a boje się, że w każdej chwili frank może pójść w górę. Macie jakieś pomysły jak ubiegać się o jakieś odszkodowanie od banku?

pozdrawiam
Alicja
Wolf456
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2017, 22:04

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: Wolf456 »

Odpowiedz jest bardzo prosta - idz do sądu.
PowUP
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 16:30

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: PowUP »

może i prosta ale żeby iść do sądu to trzeba najpierw znaleźć dobrego adwokata czy prawnika. A to nie jest proste.
Emilia
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:19

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: Emilia »

Polecam na początku poszukać sposobu na obniżenie raty kredytu. Może to być samodzielny zakup waluty na platformach internetowych, odroczenie w spłacie kredytu, wydłużenie okresu spłaty itd. Pamiętajmy, że kredyt to takie samo zagrożenie dla nas, jak i dla banku. Cierpliwości i zachowania spokoju życzę.
Teoteo
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2017, 15:03

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: Teoteo »

Radze Ci, żebyś udała się do kancelarii prawniczej aby dokładniej przyjrzeć się sprawie. A jak będziesz czekała i myślała to w końcu nic nie zrobisz. Wizyta z prawnikiem może rozjaśnić Ci co masz robić i w jaki sposób realizować swój proces.
Cristal
Posty: 6
Rejestracja: 29 kwie 2017, 13:24

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: Cristal »

ostatnio czytałem, że coraz więcej spraw przybywa od Frankowiczów. Więc może będzie jakiś przełom w tej sprawie. Choć się nie znam na tym bo ekonomistą nie jestem ale życzę wszystkim pozytywnych zakończeń :)
wojciech
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 14:50

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: wojciech »

Moim zdaniem to najlepiej byłoby iść z tą sprawą do sądu. Nie ma na co czekać, bo wzrost waluty jest dużym ryzykiem. A czym więcej czekamy tym gorzej. Więc poszukaj najlepiej prawnika i zacznij działać.
UlaaŚ
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2017, 15:36

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: UlaaŚ »

Mimo, że pewnie uważasz że sam taki pozew napiszesz sama, gorąco namawiam na kontakt z prawnikiem. Są to sprawy dotyczące taktyki i odpowiedniego ujęcia tematu. Jest kwesta i wniesienia różnych opłat. A prawnik ci już wszystko powie.
Szymko
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:52

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: Szymko »

Z swojej strony polecam udać się do kancelarii Global. Prawnicy mają bardzo dobre doświadczenie i wiedzą jak podejść do sprawy aby nie zawalić. Miałem z nimi styczność pracować i wszystko poszło tak jak było omawiane. Moja sprawa co prawda dotyczyła odszkodowania ale myślę, że ich oferta jest warta uwagi. :)
Bartuśka
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:52

Re: Kredyt w Millenium

Post autor: Bartuśka »

mam pomysł takie, żeby udać się do prawnika i iść z tym do sądu. :) Nie ma innego rozwiązania. Tak jak tutaj Ci doradzają inni żebyś poszła do kancelarii Global bo to porządna kancelaria. Wiem to z doświadczenia znajomej, która miała niedawno sprawę w sądzie i jej pomogli.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Millenium”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość