Kredyt w CHF

CZesiek986
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2017, 08:38

Kredyt w CHF

Post autor: CZesiek986 »

Cześć wszystkim, od paru lat jestem uwiązany kredytem w CHF, liczyliśmy się z ryzykiem podwyższenia kursu waluty ale nie do takiej kwoty. Nie bedę ukrywać, że jest to nie zgodne z prawem. Czy macie może jakieś pomysły jak pomóc? czy nie ma na co liczyć?

Pozdrawiam Czesław B
Łuki_S
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2017, 12:09

Re: Kredyt w CHF

Post autor: Łuki_S »

a próbowałeś już szukać pomocy w banku? Oni czasami też mogą pomagać.
JasieńPK
Posty: 5
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:59

Re: Kredyt w CHF

Post autor: JasieńPK »

Liczyć zawsze możesz, tylko pytanie czy to będzie miało sens. Bo jeśli taka sprawa będzie przewyższać kwotę o którą będziesz się ubiegał to wtedy wiadomo, że nie będzie Ci się to opłacać. Najpierw zrób małą kalkulację i wtedy pomyśl :)
Frank
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2017, 21:34

Re: Kredyt w CHF

Post autor: Frank »

Radze Ci udać się do prawnika. Jak pójdziesz na pierwszą wizytę dużo się dowiesz. Tak było w mojej sytuacji. Miałem problemy ostatnio, gdzie musiałem skorzystać z pomocy prawnika. Umówiłem się na wizytę (pierwszą miałem bezpłatną), gdzie dowiedziałem się bardzo dużo. Nie możesz czekać zbyt dużo bo im więcej czekasz tym jest większe ryzyko, że waluta pójdzie w górę.
Orzech
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2017, 20:24

Re: Kredyt w CHF

Post autor: Orzech »

Możesz liczyć tylko na pomoc jeśli pójdziesz do prawnika bądź adwokata. W innym przypadku już po tobie. Walkę z bankiem odnośnie kredytów we frankach ciężko jest wygrać. Wiadomo, że banki to instytucja, które nie dają za wygraną. Więc myślę, że sprawa w sądzie sprowadzi banki na ziemie.
chudy
Posty: 3
Rejestracja: 27 kwie 2017, 22:31

Re: Kredyt w CHF

Post autor: chudy »

A zna ktoś prawników, którzy by pomogli przy odzyskaniu pieniędzy związku z kredytem? co prawda mój problem nie dotyczy franków ale sprawa jest bardzo podobna. Czekam na waszą pomoc.
runo
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:11

Re: Kredyt w CHF

Post autor: runo »

Ja znam prawników z kancelarii Global. Miałem u nich sprawę z uzyskaniem odszkodowania po wypadku. Sprawa została oczywiście zakończona pozytywne, za co im dziękuje i z całym sercem polecam. Prawnicy są tam doświadczeni i można śmiało im zaufać.
UlaaŚ
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2017, 15:36

Re: Kredyt w CHF

Post autor: UlaaŚ »

Również miałam styczność z kancelarią Global. Miałam problem z podziałem majątku i po pierwszej wizycie wiedziałam co robić i jak postępować. Fajnie, że są jeszcze tak fajni ludzie, że chcą pomagać. Polecam kancelarię Global.! Doświadczenia i pełen profesjonalizm idzie pełną parą. :)
Pointer
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 19:42

Re: Kredyt w CHF

Post autor: Pointer »

Warto udać się do kancelarii. Jak złożysz pozew przeciwko bankowi to są jakieś szanse, że możesz liczyć na wygraną. Choć bym od razu tak się nie nastawiał. Bo jak to wiadomo różnie z tym bywa.
Bartuśka
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:52

Re: Kredyt w CHF

Post autor: Bartuśka »

Znam kancelarię Global. :) Szczerze polecam korzystać z ich usług prawniczych. Dla nich liczy się dobro dla człowieka a nie zarobek. Polecałam już kilka razy już ich pomoc i każdy był bardzo zadowolony. Nie ma na co dłużej czekać. :) Polecam !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko mBank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość