kredyt we frankach - informacje

CzajkaKamil
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 17:26

kredyt we frankach - informacje

Post autor: CzajkaKamil »

Szanowni czytelcy - mam problem z kredytem. Od bardzo długiego czasu borykam się z pytaniem czy warto iść do sądu przeciwko bankowi, który oszukiwał ludzi na kredyty we frankach. Temat co prawda troche ucichł ale wiele ludzi (w tym i ja) muszę dalej splacać kredyt. W banku nie umawiałem się na powiększenie kursu. Doradzicie coś mi?
SylWia
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2017, 23:10

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: SylWia »

Dla mnie jest to oczywiste, że jeśli decyduje się na kredyt w obcej walucie to mam ryzyko o wahaniu waluty. Wiadomo, że teraz dużo ludzi walczy o soje prawa ale warto to robić tylko za pomocą kancelarii prawnej. Takie jest moje zdanie...
Teresa
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2017, 13:28

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: Teresa »

Myślę, że w pierwszej kolejności to powinieneś iść do adwokata lub prawnika. Oni by Ci poradzili co w takiej sytuacji zrobić. Więc najlepiej poszuka kilka kancelarii i wybierz jedną, która będzie Ci odpowiadać. :)
Jan
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 15:33

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: Jan »

nie ma sensu szukać innego rozwiązania tylko od razu udać się do prawnika. Ze swojej strony nogę polecić kancelarię z Wrocławia. Ja pochodzę z Łodzi ale sprawa była toczona na odległość, byłem u nich tylko 3 raz aby dostarczyć potrzebne dokumenty i omówić warunki współpracy. mogę śmiało polecić
shizeR
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:13

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: shizeR »

Dyskusja z prawnikami może bardzo rozświetlić nasze przypuszczenia. Jeśli znajdziemy prawnika, który prowadził już podobną sytuację mamy większe szanse na wygraną. Taka osoba już wie jak to wygląda i co powinien zrobić aby poprowadzić sprawę do końca.
Lulka722
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2017, 14:24

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: Lulka722 »

ja powiem tak. Idz umow sie na pierwsza wizyte do kancelarii prawnej, czesto nawet poerwsza wizyta jest darmowa i wtedy bedziesz mial rozswietlone i bedziesz podejmowal decyzje. bo tak to nic nie zrobisz jak bedziesz pisal na forum.
Bury
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2017, 14:55

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: Bury »

ja po pierwszej wizycie u adwokata wiedziałem duzo więcej. Też miałem wątpliwości czy mam iść czy też nie. I powiem, że nie żałuje tej decyzji. Wszystko było tak jak chciałem. Radzę Ci lepiej też iść i umówić się na wizytę.
Frank
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2017, 21:34

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: Frank »

Po co iść do adwokata czy prawnika? Żeby ściągnęli z Ciebie pieniądze? Lepiej spłać już ten kredyt. Będzie najlepiej.
Paula
Posty: 2
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:11

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: Paula »

Moim zdaniem to warto udać się do prawnika z tą sprawa. Poszukaj i dopytaj się jak postąpić w takiej sytuacji. Dużo osób zostało potraktowane przez banki w podobny sposób przez co wyszła afera frankowa. A kancelarie prawne zajmują się takimi sprawami i są wiele pomóc w takiej sytuacji. Więc polecam zasięgnąć pomocy prawnej u specjalisty.
Duśka
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:19

Re: kredyt we frankach - informacje

Post autor: Duśka »

Z swojego doświadczenia mogę polecić Ci kancelarię Global. Fajna sprawa bo nie musiałem niczego załatwiać poza dostarczeniem dokumentów dla nich. Mogę śmiało polecić ich usługi. Poziom doświadczenia prawników w sprawach jest bardzo dobry. Nic innego jak polecać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Santander”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość