kredyt we frankach

Łuki_S
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2017, 12:09

kredyt we frankach

Post autor: Łuki_S »

Szukam pomocy. Mam kredyt we frankach w Santanderze. Zostało mi jeszcze około 20 lat spłaty. Obawiam się, że kurs franka pójdzie jeszcze wyżej. Czy jest jakieś wyjście aby uzyskać jakieś pomocy w tej sprawie?
Yanke$
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:11

Re: kredyt we frankach

Post autor: Yanke$ »

Czy próbował Pan zasięgnąć porady w firmach pomagających odzyskać odszkodowanie, np Kancelarie prawne? Wszystko załatwiają za Pana, ale to i tak Pan ostatecznie decyduje o postępie sprawy a oni tylko Pana ukierunkowują na odpowiednią drogę. Polecam rozejrzeć się w takiej sytuacji :)
OLKA
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 16:30

Re: kredyt we frankach

Post autor: OLKA »

Taka pomoc u kancelarii może być kosztowna. Ale warto przemysleć tą sytuację :) Bo z tego co wiem to taka pomoc z strony prawników jest bardzo sensowna w tym przypadku. Dużo osób tak ogólnie sięgneło po pomoc od adwokatów.
Łuki_S
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2017, 12:09

Re: kredyt we frankach

Post autor: Łuki_S »

Witam Yanke$!
Nie próbowałem jeszcze wkroczyć na drogę sądową. Może i warto wybrać się do prawnika. Co wtedy będę musiał zabrać? Jako dowód może być tylko umowa? Bo w sumie nie mam innych dokumentów :)
Shawo
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:18

Re: kredyt we frankach

Post autor: Shawo »

Wystarczy zabrać ze sobą umowę, ewentualnie pisma reklamacyjne jeśli takie posiadasz. :) Przedstawisz prawnikowi swoje roszczenia i on się do tego dostosuje.
Szukałeś już Łuki_S odpowiedniej kancelarii dla siebie?
Łuki_S
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2017, 12:09

Re: kredyt we frankach

Post autor: Łuki_S »

Shawo czytałem dużo na temat kancelarii w internecie ale za dużo tego jest i trudno mi podjąć decyzję. We Wrocławie jest bardzo dużo prawników, ale nie wiem czy mają jakieś doświadczenie. Jeśli miałby ktoś jakieś doświadczenie nawet minimalne w sprawie franków to proszę o pomoc, chce mieć najlepszą kancelarię.
atif-2
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 18:40

Re: kredyt we frankach

Post autor: atif-2 »

tylko napisz skąd jesteś abym mógł Ci polecić Kancelarie w okolicy. :) są też kancelarie, które współpracują na odleglosc. :) Ale warto poszukać najpierw w okolicy :)
Łuki_S
Posty: 6
Rejestracja: 29 mar 2017, 12:09

Re: kredyt we frankach

Post autor: Łuki_S »

cześć, sory, że mnie nie było ale miałem dużo spraw ostatnio. Jestem z Ciechanowa, jest to obok warszawy.
Tlifu
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:20

Re: kredyt we frankach

Post autor: Tlifu »

Wie Pan co, nie jestem z tych rejonów i nie znam niestety żadnych nazwisk, które mogłyby się przydać. Natomiast znajomy prawnik z Wrocławia ogłasza się, że udziela takich pomocy. W internecie, głównie na takich stronach ogłoszeniowych właśnie, można znaleźć dobrych prawników, trzeba tylko przejrzeć opinie, żeby jakoś ich zweryfikować.
Tlifu
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:20

Re: kredyt we frankach

Post autor: Tlifu »

A i jakby chciałby Pan namiary na mojego znajomego to jest to kancelaria Global, tak jak pisałem jest z Wrocławia, ale bez problemu pomoże Panu w tej kwestii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Santander”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość