Dochodzenie swoich praw

DAniel
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2017, 01:02

Dochodzenie swoich praw

Post autor: DAniel »

Witajcie, mam problem z bankiem, w którym wziąłem kredyt we frankach szwajcarskich (Santander). Spłacam raty regularnie ale stało się tak, że waluta poszła w górę. Niedawno dowiedziałem się, że mogę ubiegać się o swoje prawa co do wyższej waluty. Chciałem się dopytać czy ktoś miał już taką sytuację i dochodził o swoje prawa ? :)
inaKo2
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:11

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: inaKo2 »

Cześć :) Na całe szczęście nie miałam do czynienia nigdy z kredytem we frankach. Ale na twoim miejscu poszłabym do kancelarii po pomoc. Dochodziłabym swoich praw w sądzie.
Kasia
Posty: 4
Rejestracja: 29 mar 2017, 13:20

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Kasia »

Ja pozwałem Santander i jestem w trakcie. Skorzystałam z pomocy prawników, ponieważ sama przeciwko bankowi nigdy bym nie wygrała. Indywidualna walka w sądach wymaga wielkiej determinacji i środków finansowych. A przede wszystkim jest to proces długotrwały.
Songo
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:14

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Songo »

Właśnie prowadzę sprawę odnośnie mojego kredytu we frankach. Postępowanie jest bardzo długotrwałe ale mam nadzieje, że chociaż skutecznie. Słyszałem, że takie sprawę da się wygrać, więc będę czekać na finał. :)
Daćka
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2017, 17:48

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Daćka »

Jeśli nie czuje się Pan na siłach to polecam skorzystać z firm zajmujących się udzielaniem wsparcia przy uzyskiwaniu odszkodowania. Proszę jednakże pamiętać, że dochodzenie swoich praw opiewa się o sąd.
Dominik
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2017, 23:09

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Dominik »

A znacie jakieś dobre kancelarie prawne? Mam ten sam problem z frankami i muszę zebrać się w końcu i zacząć działać coś w tym kierunku. Niestety nie jestem obeznana w prawnikach, ponieważ nie miałam potrzeby a myślę, że jest tu sporo osób, które wiedzą coś na ten temat.
skye1112
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 18:32

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: skye1112 »

Ja nie śledziłem innych rozwiązań, tylko bezpośrednio zwróciłem się o pomoc do prawnika. Odrazu wiedziałem, że jak pósjde do banku o pomoc to nic nie da. W chwili obecnej jestem zadowolony z postępu sprawy. Odrazu zostałem poinformowany, że taki proces jest czasochłonny i tak niestety było. Jeśli chcecie jakieś namiary na dobrych prawników to dajcie znać :) Napewno wam pomogę. :)
Ula
Posty: 2
Rejestracja: 30 mar 2017, 23:19

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Ula »

I jak? Czekać dalej, czy kurs spadnie czy jednak i ja mam iść z prawnikami w kierunku rozwiązania tematu w inny sposób? Może wasze opinie o przykładowych kancelariach będą pomocne. :)
Gg099
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 12:02

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: Gg099 »

Na waszym miejscu dawno bym już poszła w kierunku sądu. Z bankami nie ma żartów. Prawnicy mają swoje sposoby na wyciągnięcie od banków konsekwencji. :)
DwaJeden8
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, 13:16

Re: Dochodzenie swoich praw

Post autor: DwaJeden8 »

No jasne, że iść do sądu. Nie widzę innego wyjścia. Z tego co się orientuje to każdy dochodzi swoich praw po przez sąd. Takie mamy teraz państwo, że trzeba dochodzić to co swoje przez prawników.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Santander”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość