kredyt CHF

Luizka
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2017, 14:10

kredyt CHF

Post autor: Luizka »

Mam kredyt w frankach. Nie umiem sobie poradzić z tą sytuacją. Chce dochodzić swoich praw i odszkodowania od banku przez sąd. Jak myślicie, czy to jest dobre wyjście? Czy może lepiej iść w inną stronę. Proszę pomóżcie mi.
Kasabian
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2017, 20:18

Re: kredyt CHF

Post autor: Kasabian »

Jestem w podobnej sytuacji. W roku 2017 zdecydowałem się z żoną na kredyt w obcej walucie ale nie wiedzieliśmy, że jest takie ryzyko Szukamy rozwiązania w tej sprawie. Co można zrobić?
wojciech
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 14:50

Re: kredyt CHF

Post autor: wojciech »

Ja na waszym miejscu poszedłbym do prawnika z tą sprawą. Po pierwszym spotkaniu mniej więcej może wiedziałbym co zrobić i gdzie się kierować. Rozwiązań napewno jest dość sporo. Wystarczy sięgnąć po poradę u specjalisty.
słowik
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 19:02

Re: kredyt CHF

Post autor: słowik »

Dawno zawitałbym do prawnika lub adwokata. Poszedłbym do kancelarii prawnej, umówiłbym się na pierwszą wizytę i wiedziałbym co dalej robić A tak to tylko zwlekamy i czekamy nie wiadomo na co. A tak po wizycie może zacząłbym coś działać.
Polka
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 21:07

Re: kredyt CHF

Post autor: Polka »

ja raczej też poszedłbym do prawnika czy adwokata. Tutaj pewnie mówimy o dużej kwocie więc nie ma nad czym się zastanawiać. Myślę, że przy pierwszej wizycie w kancelarii można dużo się dowiedzieć i zacząć coś robić w tej kwestii. Jak dla mnie to nie ma innego rozwiązania.
Szymko
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:52

Re: kredyt CHF

Post autor: Szymko »

Luizka jeśli będziesz szła do kancelarii prawnej to proponuje Ci abyś zapoznała się z kancelarią Global. Miałem z nimi styczność i mogę ci powiedzieć, że współpraca z nimi jest super. :)
Bartuśka
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:52

Re: kredyt CHF

Post autor: Bartuśka »

myślę, że to najlepsze wyjście. :) Na twoim miejscu od razu przystąpiłabym do szukania dobrej kancelarii. Nie ma na co czekać, bo z każdym dniem nie wiemy dokładnie, czy przyjdzie następna afera z wzrostem waluty.
Lolka
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2017, 22:08

Re: kredyt CHF

Post autor: Lolka »

ja to od razu poszłabym do prawnika czy do adwokata. W telewizji często słyszy się o postępowaniach w sądach a nie przecież w banku. Przecież to wiadomo, że takiej sprawy w życiu nie wygramy sami z bankiem. Bankom potrzeba pokazać, że oni na tej ziemi nie prowadzą. Trzeba z nimi włączyć.
Beaiu
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2017, 22:44

Re: kredyt CHF

Post autor: Beaiu »

Jak chcesz walczyć o swoje prawa z bankiem to tylko w sądzie masz jakieś szanse na rezultaty. Pisma do banku nie są dobrą metodą, ponieważ oni tym się nie przejmują i odpisują jakieś paragrafy, które i tak mało znaczą. Idź do kancelarii i załóż pozew przeciwko bankowi.
Chudy79
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2017, 23:15

Re: kredyt CHF

Post autor: Chudy79 »

Wydaje mi się, że już dawno powinnaś iść z tą sprawą do sądu. Moja znajoma była w podobnej sytuacji. Też miała kredyt we frankach. Od razu zwróciła się o pomoc do prawnika. Ustaliła pewne informację, gdzie została dokładnie pokierowana i poprowadzona przez cały proces w sądzie. Z tego co mi mówiła, to bardzo była zadowolona z postępowania sprawy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Santander”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości