kredyt

LIdoo
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:46

kredyt

Post autor: LIdoo »

Cześć, kilka lat temu wzięłam kredyt we Frankach. Jak każdy wie, że niedawno była afera w tej sprawie związku z wzrostem waluty. Od momentu wzrostu waluty do końca 2016r toczyłam walkę z bankiem. Nic to nie dało. Bank ciągle odwoływał się od moich roszczeń. Przez to straciłam dużo czasu i nerw. Chce uderzyć teraz w inną stronę. Macie jakieś pomysły co mam zrobić?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Magnum
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2017, 22:08

Re: kredyt

Post autor: Magnum »

Na twoim miejscu to poszedłbym od razu do sądu. Z bankami sama nie wygrasz. Więc lepiej poszukaj kancelarii (w necie znajdziesz tego setki) i zacznij iść w tą stronę.
Magnum
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2017, 22:08

Re: kredyt

Post autor: Magnum »

Zapomniałem dodać, że też warto okazać umowę kredytową prawnikowi przy wizycie. Bo wtedy będzie miał możliwość zapoznania się z dokumentacją i całą sprawą. A często tak bywa, że umowy na końcu wychodzą nieważne.
runo
Posty: 5
Rejestracja: 28 kwie 2017, 14:11

Re: kredyt

Post autor: runo »

Ale moim zdaniem to warto udać się do banku aby wystosować jakieś porozumienie. I dopiero po odpowiedzi iść do sądu jeśli nic to nie da.
MarcinWol
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2017, 16:04

Re: kredyt

Post autor: MarcinWol »

pisma urzędowe do banku i tak nic nie dają. Każdy bank tak sobie nagrabił, że takich listów mają setki a odpowiedzi brzmi jednakowo lub podobnie. :) Jedynym wyjściem to może być tylko sprawa w sądzie. Ale też nie wiadomo czy sądy specjalnie przeciągają rozprawy aby to wszystko się przedawniło.
Alvaro
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:42

Re: kredyt

Post autor: Alvaro »

Ja to na miejscu wszystkich poszkodowanych pierwsze co bym zrobił to poszedłbym od razu do sądu, bo z bankami to nie ma żartów i nie ma co się z nimi bawić. A na zapas nie ma co się martwić, że jest więcej do płacenia niż na początku.
Muzol
Posty: 4
Rejestracja: 01 maja 2017, 16:06

Re: kredyt

Post autor: Muzol »

Najlepiej zgłosić się do adwokata lub radcy prawnego i zlecić mu prowadzenie sprawy np. w sądzie. Często można umówić się na niewielką zaliczkę płatną z góry i procent od wygranej sumy. Istnieje już wiele kancelarii wyspecjalizowanych w prowadzeniu tego typu spraw i do nich najlepiej się zwrócić.
HaKorea
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2017, 16:44

Re: kredyt

Post autor: HaKorea »

Jakbyś szukała kancelarii to z swoich doświadczeń polecam Ci skorzystać z usług kancelarii Global. Kilka osób z grona moich znajomych już skorzystało. Z tego co wiem to wszyscy byli zadowoleni z przebiegu spraw i doświadczenie prawników samo za siebie mówi. :)
kieren
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:24

Re: kredyt

Post autor: kieren »

Szukaj tylko takich kancelarii, które mają lub miały już styczność z kredytami we frankach. Bo dużo kancelarii oferują taką pomoc choć się na niczym się nie znają.
Domi1995
Posty: 4
Rejestracja: 04 maja 2017, 12:44

Re: kredyt

Post autor: Domi1995 »

Ja również polecam kancelarię Global. Moja firma miała problemy z odszkodowaniem a po spotkaniu w kancelarii Global wszystko zostało mi wyjaśnione i kancelaria wszystko zrobiła za mnie. Byłem bardzo zadowolony z ich współpracy. Szczerze polecam ! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko Santander”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości