koszmar z frankami

Ktoś
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2017, 16:50

koszmar z frankami

Post autor: Ktoś »

Hej, w końcu postarałam się, aby napisać tu na tym forum mój problem z kredytem. Otusz po tej całej aferze z frankami postanowiłam i ja dochodzić swoich praw. Skłądałam już liczne reklamacje do banku BZ WBK (dawniej Kredyt Bank) ale to nic nie daje, bo ciągle odwołują się. Planuje iść z tym do sądu aby w końcu zadziałać skutecznie. Czy macie jakieś porady?
Nihom
Posty: 3
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:22

Re: koszmar z frankami

Post autor: Nihom »

Cześć, ja bym na twoim miejscu poszedł bym do prawnika. :) Afera jest dość duża i o niej głośno. Skierowałbym taką sprawę do sądu przy pomocy rozsądnej kancelarii prawnej. Najgorszym krokiem do podjęcia decyzji jest wybranie dobrego prawnika.
Volveryin
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:16

Re: koszmar z frankami

Post autor: Volveryin »

Zgadzam się z tobą, wybranie konkretnego prawnika to jest najgorszy problem. Ale myślę, że wystarczy zdobyć prawdziwe opinie o prawnikach i wybór powinien być prosty. ;)
Teresa
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2017, 13:28

Re: koszmar z frankami

Post autor: Teresa »

Tu pojawia się pytanie. Jak znaleźć dobrego adwokata, co nie weźmie dużo kasy, a i sprawę zakończy. Mieszkam w Rzeszowie i szukam płaśnie takich prawników. Liczę na waszą pomoc.
Jan
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017, 15:33

Re: koszmar z frankami

Post autor: Jan »

Jeśli chodzi o znalezienie dobrego adwokata to z tym nie ma problemu. wystarczy popytać się wśród znajomych czy rodzinny i na pewno coś się znajdzie. Nihom powiedz skąd jesteś to podam Ci kilka propozycji. :) Ale zaznaczę, że dużo kancelarii świadczą usługi na odległość.
Piotrek
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2017, 08:48

Re: koszmar z frankami

Post autor: Piotrek »

Ja myślę, że jak ktoś ma pieniądze to lepiej wcześniej byłoby spłacić cały kapitał. Z doświadczenia wiem, że warto nadpłacać jest kredyt, ale wiadomo, że zależy to od naszej sytuacji finansowej i jak to zostało zapisane w umowie kredytowej.
Czarny7
Posty: 4
Rejestracja: 06 kwie 2017, 11:21

Re: koszmar z frankami

Post autor: Czarny7 »

No niestety Piotrek ale nie każdego stać jest na taki wydatek, dlatego ludzie decydują się na kredyty lub chwilówki. Teresa jeśli szuakasz prawnika to lepiej się zastanów, czy chcesz spraw wygrać czy przegrać. Musisz znaleźć takiego, który miał już taka sprawę.
Adaśko
Posty: 4
Rejestracja: 07 kwie 2017, 09:44

Re: koszmar z frankami

Post autor: Adaśko »

Miałem niestety ostatnio rozwód i również musiałem wybrać dobrego prawnika. Miałem pewien pomysł aby pochodzić i popytać się jak wygląda taka sprawa. Każdy prawnik w sumie mówił to samo albo wybrałem taką kancelarię, która wydawała mi się najlepsza. Dzięki tej metodzie nie żałuje, że wybrałem takiego wyboru a nie innego.
Romek&
Posty: 3
Rejestracja: 07 kwie 2017, 17:52

Re: koszmar z frankami

Post autor: Romek& »

Iść do sądu z tą sprawą to napewno jest najlepszym rozwiązaniem. Nie widzie innej przyszłości a nigdy nie wiadomo czy waluta nie pójdzie jeszcze wyżej.
ewe-mmm
Posty: 6
Rejestracja: 10 kwie 2017, 11:15

Re: koszmar z frankami

Post autor: ewe-mmm »

Idziesz dobrze. Idz odrazu do sądu, wystarczy, że pójdziesz do kancelarii prawnej opowiesz co i jak i oni już zrobią za Ciebie a ty będziesz decydował, czy mogą tak zrobić. Kancelarie mają bardzo dużo takich przypadków, a mogłabym nawet powiedzieć, że to codzienność. Więc warto iść i chociaż dowiedzieć się kilku ważnych spraw.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko dawnemu Kredyt Bank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość