Szukam pomocy

Sandra
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:16

Szukam pomocy

Post autor: Sandra »

Cześć, temat jest bardzo znany, Otusz kilka lat temu zdecydowałam się z mężem na kredyt we frankach, ponieważ było to tańsze rozwiązanie porównując w PLN. Nie zdawaliśmy się sprawy, że waluta tak wzrośnie. Chciałabym poszukać pomocy aby domagać się od banku odszkodowania. Proszę pomóżcie mi.
Kajka
Posty: 4
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:59

Re: Szukam pomocy

Post autor: Kajka »

Zalecam Ci, że najlepszą metodą byłoby posłuchać się rad od osób, które znają bardzo dobrze prawo i przepisy. Prawoznawca doskonale poradzi Ci jak sobie radzić z takim problemem oraz na pewno doradzą Ci co masz zrobić w tej sytuacji. :)
Volveryin
Posty: 4
Rejestracja: 28 mar 2017, 14:16

Re: Szukam pomocy

Post autor: Volveryin »

Myślę, że najpierw co powinieneś zrobić to właśnie skierować się do prawnika. Kancelarie maja takie swoje metody i wie jak je stosować wobec banków. Na twoim miejscu poszukaj dobrych kancelarii i dowiaduj się czegoś więcej
Borek
Posty: 2
Rejestracja: 07 kwie 2017, 18:29

Re: Szukam pomocy

Post autor: Borek »

poszukaj pomocy u prawnika. Teraz każdy kieruję taką sprawę do kancelarii prawnych. Nie ma co latać do banku i psuć nerwów. Banki grają z nami nie fair i każdy o tym wie. A przede wszystkim osoby, które mają kredyt we frankach.
Hela
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2017, 14:27

Re: Szukam pomocy

Post autor: Hela »

Skieruj swoją sprawę do prawnika. Ja nie widzę innego rozwiązania jak tylko iść do sądu. Z tego co wiem to teraz każdy idzie do sądu odrazu. To nie jest sprawa, któa wydawałaby się błachostką.
Wolf456
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2017, 22:04

Re: Szukam pomocy

Post autor: Wolf456 »

Ja to już dawno poszedłbym na twoim miejscu do prawnika. Nawet tylko po to aby rozpoznać się co można zrobić.
PowUP
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 16:30

Re: Szukam pomocy

Post autor: PowUP »

Jeśli ktoś zdecydował się na kredyt w innej walucie, ponieważ nie miał zdolności kredytowej to w ogóle nie powinien dostać kredytu !! Moim zdaniem to dobrze, że osoby z kredytami we frankach oczekują odszkodowania i walczą o swoje prawa a co najważniejsze to właściwe traktowania klienta.
nugr85
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:09

Re: Szukam pomocy

Post autor: nugr85 »

Różne instytucje dysponują narzędziami umożliwiającymi dochodzenia swoich praw. Jeśli reklamacje w banku nic nie skutkują to najlepiej iść do prawnika. Wybierz odpowiednią kancelarię dla siebie i możesz działać.
Magnum
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2017, 22:08

Re: Szukam pomocy

Post autor: Magnum »

Najlepszą instytucją jest sąd w stosunku banków. Nie ma innego wyjścia jak iść i wystosować sprawę przy pomocy prawnika lub adwokata.
Sandra
Posty: 3
Rejestracja: 04 kwie 2017, 09:16

Re: Szukam pomocy

Post autor: Sandra »

A znacie jakiś prawników, którzy by mi pomogli? Pieniądze nie grają roli. Chce, żeby prawnik był tylko skuteczny.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko dawnemu Kredyt Bank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość