problem z bankiem

kygos
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2017, 20:44

problem z bankiem

Post autor: kygos »

Witam wszystkich. Od jakiegoś dłuższego czasu nie mogę z bankiem dojść do porozumienia. Zdecydowałem się na kredyt w CHF, spłacam go regularnie, bez żadnych opóźnień. Od momentu wzrostu waluty bank nic nie zadziałał a ja muszę płacić większe raty. Proszę zróbmy coś w tej sytuacji bo tak nie może być.. Znacie jakieś wyjście?
Oranż//
Posty: 2
Rejestracja: 01 maja 2017, 00:07

Re: problem z bankiem

Post autor: Oranż// »

Wyjście znam tylko jedne :) Dobrze wiemy, że jest dużo takich osób jak ty poszkodowanych. Więc każdy szuka jakiegoś rozwiązania. Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu udać się do prawnika. Taka wizyta napewno by dużo pomogła.
Olbrych
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 17:46

Re: problem z bankiem

Post autor: Olbrych »

Też jestem za tym, że powinieneś iść o pomoc do adwokata lub radców prawnych. Myślę, że oni z takimi sprawami spotykają się na co dzień i nie mają z tym problemów. Więc radze Ci umówić się na pierwszą wizytę.
Pointer
Posty: 3
Rejestracja: 01 maja 2017, 19:42

Re: problem z bankiem

Post autor: Pointer »

Miałem przyjemność niedawno biegać po sądach, bo ubezpieczyciel nie chciał mi wypłacić należnego mi odszkodowania. Udałem się do radcy prawnego aby rozwiązać ten problem. Nie mogłem inaczej postąpić i jestem bardzo zadowolony, że podjąłem taką decyzję.
grzybek
Posty: 3
Rejestracja: 03 maja 2017, 17:23

Re: problem z bankiem

Post autor: grzybek »

Pointer a u jakiego byłeś prawnika? Szukam właśnie jakiegoś doświadczonego prawnika do rozprawy w sądzie rodzinnym. Niestety nie mam nikogo kto mógłby mi pomóc. A zarazem podpowiedz też osobom poszkodowanym z frankami.
GutMar
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2017, 23:23

Re: problem z bankiem

Post autor: GutMar »

Ja powiem tak, że jeśli reklamacje w banku nic nie dają i bank nic nie chce pomóc to wyjście jest tylko jedne, trzeba id\ść do sądu. Nie ma po prostu innego rozwiązania jak stworzyć pozew przeciwko banku.
Majka
Posty: 3
Rejestracja: 04 maja 2017, 23:37

Re: problem z bankiem

Post autor: Majka »

Ja gorąco namawiam na kontakt z radcą prawnym bądź adwokatem. Są to sprawy, które potrzebują odpowiedniego traktowania, ujęciu taktyki i tematu. Prawnik wszystko wytłumaczy i opowie jak to wszystko wygląda.
Żenett
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2017, 23:46

Re: problem z bankiem

Post autor: Żenett »

Najlepiej będzie jak porozmawiasz o rozwiązaniu tej sytuacji, z osobą, która zna się na sprawie i wie jak podjeść do niej. Mamy bardzo dużo radców prawnych i adwokatów wyspecjalizowanych w tej dziedzinie, więc warto skorzystać z ich pomocy. Wiadomo, że na początku może i łatwo nie będzie ale na pewno rezultaty zawsze będą widoczne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko dawnemu Kredyt Bank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości