gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Duśka
Posty: 4
Rejestracja: 26 kwie 2017, 17:19

gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: Duśka »

Witam, mam kredyt we frankach. Napewno domyślacie się dlaczego tutaj pisze. O tusz chce dochodzić swoich praw, ponieważ banki grają z nami nie fair. Czy ktoś jest bądz był w podobnej sytuacji? Nie wiem co mam już robić, czekam na pomoc z waszej strony.
LIdoo
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2017, 19:46

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: LIdoo »

Wystarczy, że weźmiesz umowę kredytową z banku i zaniesiesz ją do kancelarii. Opowiesz swoją sytuację i powiesz czego oczekujesz. Przy pierwszej wizycie wszystko Ci wytłumaczą dokładnie jak to wygląda i co należy zrobić. Wtedy kancelaria w twoim imieniu będzie realizować z bankiem twoje żądania.
Gucław
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2017, 22:59

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: Gucław »

Z tym to masz rację. Tylko największym problemem sprawia wybranie odpowiedniej kancelarii, która nie weźmie za dużo pieniędzy za ta przyjemność a też pomoże.
Luizka
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2017, 14:10

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: Luizka »

Byłam u prawnika i wystosowaliśmy odpowiednie pismo do banku a potem do sądu. Moja sprawa jest taka sama jak twoja. Będę czekać i patrzyć jak to wszystko będzie szło. Prawnik twierdzi, że taka sprawa do wygrania jest bardzo trudna. Ale próbować zawszę mogę
Var5
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2017, 15:53

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: Var5 »

sprawa jest trudna bo ten problem ma setki tysięcy ludzi. A jakby wszyscy poszli do sądu to wtedy jeśli sprawy byłyby wgrane to państwo by zbankrutowało. Logiczne myślenie.
Var5
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2017, 15:53

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: Var5 »

a i jeszcze jedno. Żeby wygrać taką sprawę to trzeba mieć znajomego sędziego lub dobrych prawników, którzy takie sprawy wygrali i mieć na to sposób. Bo inego wyjścia to nie ma. sory
Queen
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:57

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: Queen »

sprawa może jest i trudna ale to nie prawda, że trzeba mieć znajomych na wyższym stanowisku, żeby wygrać. Wystarczy wybrać kancelarię, która wie z czym to się je.
kieren
Posty: 5
Rejestracja: 03 maja 2017, 19:24

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: kieren »

Znacie jakieś konkretne kancelarię? Szukam prawnika, który będzie mógł poprowadzić moją rozprawę w sądzie.
Dżoana
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2017, 19:34

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: Dżoana »

To co mogę Ci polecić to skontaktuj się z kancelarią Global z Wrocławia. Ciężko mi określić skąd jesteś, bo niestety nie doczytałam się albo nie napisałaś ale wiem, że kancelaria ta specjalizuje się w takich sprawach nawet na odległość. Fajnie jest z nimi współpracować, bo obsługa jest na prawdę kompetentna i wysokie doświadczenie. Polecam.
Akittles
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2017, 20:43

Re: gdzie szukać pomocy z wziętym kredytem.

Post autor: Akittles »

Akurat znajoma w szkole mówiła, że jej rodzice mają u nich sprawę w sądzie i skorzystali z pomocy kancelarii Global. Z tego co opowiadała to kancelaria ta świetnie reprezentuje się i dla nich każda sprawa jest ważna i rozpatrywana jest indywidualnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kredyt we frankach szwajcarskich - pozew przeciwko dawnemu Kredyt Bank”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość