Odszkodowania Wrocław

marcela87
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2013, 20:51

Odszkodowania Wrocław

Post autor: marcela87 »

Hej,
Co sądzicie o firmie- kancelarii we Wrocławiu "Kancelaria Global z Wrocławia". Mója znajoma jak potrzebowałam odszkodowania we Wrocławiu, to z nich korzystała i mi poleciła. Miałam pare tygodni temu wypadek i pilnie szukam dobrej kancelarii we Wrocławiu zajmującej się odszkodowaniami i bardzo poważnie się nad nimi zastanawiam. Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi??
marcela87
Posty: 3
Rejestracja: 23 wrz 2013, 20:51

Re: Odszkodowania Wrocław

Post autor: marcela87 »

Ok. nikt nic nie wie, to ja dokończę sama sobie, na przyszłość dla innych. Skorzystałam i jestem bardzo zadowolona. Sprawa o odszkodowanie w toku i idzie nieźle. Jakby ktos potrzebował to daję link: http://www.odszkodowania-kancelaria.pl/
roberto45
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2013, 17:30

Re: Odszkodowania Wrocław

Post autor: roberto45 »

Jeśli chodzi o odskodowania to polecam Kancelarię Global
Justyna25
Posty: 2
Rejestracja: 29 kwie 2015, 09:00

Re: Odszkodowania Wrocław

Post autor: Justyna25 »

Kancelaria Prawna specjalizująca się w uzyskiwaniu odszkodowań zaprasza do współpracy osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych i innych zdarzeniach losowych.
Zlecając nam swoją sprawę nie ponosicie Państwo żadnych kosztów. Rozliczamy się po pozytywnym zakończeniu sprawy.
Pomagamy odzyskać należności z tytułu:
1. Wypadków komunikacyjnych.
2. Wypadków śmiertelnych.
3. Wypadków w rolnictwie

Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu:
32 240 24 35; 882 127 772 lub sandra@ficinus.pl
yasir7719
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2017, 19:20

Re: Odszkodowania Wrocław

Post autor: yasir7719 »

As for odskodowania I would recommend Global Law Firm






_______
vital
saim1234
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2017, 13:26

Re: Odszkodowania Wrocław

Post autor: saim1234 »

marcela87 pisze:Hej,
Co sądzicie o firmie- kancelarii we Wrocławiu "Kancelaria Global z Wrocławia". Mója znajoma jak potrzebowałam odszkodowania we Wrocławiu, to z nich korzystała i mi poleciła. Miałam pare tygodni temu wypadek i pilnie szukam dobrej kancelarii we Wrocławiu zajmującej się odszkodowaniami i bardzo poważnie się nad nimi zastanawiam. Ma ktoś jakieś doświadczenie z nimi??


_____________________
mastermind
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość