Opinie - KANCELARIA GLOBAL

Jacek1976
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 15:39

Opinie - KANCELARIA GLOBAL

Post autor: Jacek1976 »

Czy ktoś z tutaj obecnych korzystał z usług KANCELARII GLOBAL? Interesują mnie tylko rzeczowe opinie osób które korzystały z usług tej firmy. Jestem w ciężkiej sytuacji materialnej spowodowanej wypadkiem drogowym i szukam firmy która ze mnie nie zedzrze tak jak większość z nich to robi.
Zenek36
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2013, 17:11

Re: Opinie - KANCELARIA GLOBAL

Post autor: Zenek36 »

Ja korzystałem w zeszłym roku z pomocy tej firmy. Dobrze trafiłeś bo firma ta z tego co czytałem na forach internetowych pobiera najniższą prowizję we Wrocławiu. Dodatkowo jak nie masz pieniędzy na to by iść do sądu mogą opłacić za Ciebie wszystkie koszty sądowe. To w Twojej sytuacji materialnej może Ci bardzo pomóc. Ja jestem zadowolonych z ich pracy - wszystko było na czas a na wszystkie moje pytania otrzymałem szybko odpowiedzi. Widać, że chłopaki znają się na rzeczy. Dzięki nim otrzymałem prawie 30 tys. odszkodowania gdzie ubezpieczyciel wypłacił mi na początku tylko 1800 zł. Od razu widać że znają się na tym co robią i bez żadnych skrupułów mogę ich polecić.
Kasia34
Posty: 3
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:33

Re: Opinie - KANCELARIA GLOBAL

Post autor: Kasia34 »

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jestem w trakcie likwidowania szkody rzeczowej i osobowej. Jeśli chodzi o obsługe - konkretna i rzeczowa, właściciel zna odpowiedzi na wszystkie zadane pytania, choć widać że nie ma za wiele czasu - zawsze miał dla mnie czas aby się spotkać, czasami zostawał nawet po godzinach jak nie mogłam przyjść wcześniej więc należą mu się duże słowa uznania. Prowizja - w moim przypadku było to 15 procent wywalczonego odszkodowania, czy to dużo? Zadzwoń do innych firm - stawiki zaczynają się od 20 procent i dochodzą do 35. Ja w ciągu miesiąca zebrałam całą wymaganą dokumentację i już poszła ona do ubezpieczyciela. W ciągu 30 dni ma być odpowiedź. Zobaczymy co odpiszą.
Wojtek-zielony
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2013, 15:37

Re: Opinie - KANCELARIA GLOBAL

Post autor: Wojtek-zielony »

Spokojnie możesz iść do Kancelarii Global - na pewno z Ciebie nie zedrą. Z tego co się orientuję mają najniższą prowizję we Wrocławiu. Sprawy prowadzą bardzo sumiennie. Odpowiadają na wszystkie pytania - nawet na te najgłupsze które przyszły mi do głowy :) Ja jestem zadowolony z ich usługi i jeśli jeszcze raz przytrafi mi się jakiś wypadek, to na pewno skorzystam ponownie z ich usług.
Patrycja
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2013, 19:05

Re: Opinie - KANCELARIA GLOBAL

Post autor: Patrycja »

Uważam, że Kancelaria Global jest jedną z najlepszych firm we Wrocławiu. Korzystałam już wcześniej z usług 3 takich firm ale dopiero w tej firmie dowiedziałam się wszystkiego co chciałam wiedzieć o odszkodowaniach. Pan Łukasz odpowiadał na pytania bardzo rzeczowo i znał odpowiedzi na wsszystkie moje pytania gdzie w poprzednich firmach robili tylko dziwne miny jak ich o coś spytałam. Zaoferował mi bardzo niską prowizję (tylko 12%) i płatność dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Bardzo mi się to spodobalo bo w dzisiejszych czasach trudno by mi było znaleźć pieniadze na prawnika. DLatego moge ich śmiało polecić.
Daniel85
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2013, 19:09

Re: Opinie - KANCELARIA GLOBAL

Post autor: Daniel85 »

A ja dzięki nim dostałem prawie 20 tys. odszkodowania za bolący kręgosłup. A myślałem, że nie dostanę nic. Nawet nie musiałem iść do sądu. Wystarczyło wysłanie kilku odpowiednich pism i już po niecałych 3 miesiącach miałem pieniądze na koncie.
jelonek
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2014, 10:02

Polecam

Post autor: jelonek »

Również polecam. Początkowo sam miałem dochodzić odszkodowania od ubezpieczyciela ale za namową znajomych skorzystałem z ich usług. Przekonało mnie to, że dzięki współpracy z przychodnią DCM Medical z Wrocławia zapewnili mi szybki dostęp do lekarzy, co dla mnie było naprawdę ważne. A otrzymane odszkodowanie było wyższe niż się spodziewałem .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość