złamanie kręgu w pracy

dudekmar
Posty: 17
Rejestracja: 27 maja 2011, 13:42

Re: złamanie kręgu w pracy

Post autor: dudekmar »

Jego zachowanie tylko skłania do tego, abyś faktycznie pokazał to na co Cię stać. Wydaje mi się, że on chce Cię tylko nastraszyć, abyś po prostu zrezygnował. Dlatego czym prędzej pisz i składaj. Ciekawa jaka będzie jego następna reakcja? :D
kamilsocha13653
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2011, 23:47

Re:

Post autor: kamilsocha13653 »

Witam Mma taka sprawe i mam nadzieje ze ktos mi pomoze.Mam 20 lat 11.11.2011 mialem wypadek samochodowy TKZW stluczke w ktorej bylem sprawca wiechalem w drugi samochod.wszystko skonczylo sie mandatem no i wyklepaniem auta poszkodowanego na wlasna kieszen oczywiscie sie dogadalem z nim i dalem mu kase w kieszen.Po 5 dniach zglosilem sie do lekarza z bulem szyi i dali mi skierowanie na przeswietlenie. Darlowo opis z przeswietlenia kregosłob c swiezo przebute zlamanie przednio dolnej czesci trzonu c5 zniesienie fizjologicznej lordozy . Wysokosc fizonow i przestrzeni miedzykregowych w normie.no i oczywiscie skieowanie natychmiatowe do Sławna do szpitala tam mnie odesłali do Koszalina w koszalinie odrazu na rezonans komputerowy z czegow yniki to zlamanie przednio dolnej krawedzi trzonu kregu c5 na szerokosci 10 mm z oderwaniem drobnych fragmentow kostnych w granicach 1.4-1.6 mm zachodzace na glebokosc okolo 4mm lordoza szyjna splycona pozostale elementy kostne kregosluba szyjnego prawidlowe zarysy worka oponowego oraz rdzenia kregowego bez cech patologii. Byłem 2 dni w szpitalu po czym wypisali mnie do domu.dostalem zaswiadzenie na zaopetrzenie ortopedyczne .Oraz zwolnienie z pracy od nawracajki od 14.11.2011 do 19.11.2011 oraz z szpitala koszalin 16.11.2011 do 17 .01.2012 oraz na kontrol 13.01.2012 i mam pytanie n ajaka sume moge sie spodziewac odszkodowanie i wogole cy moge z polisy mojej oc nw ktory samochod jest oplaony na ojca moge sie starac jakokolwielk odszkodowanie . Po za ty jestemw pracy ubezpieczony no i prawdopodobnie u ojca w robocie
Janka3
Posty: 17
Rejestracja: 06 wrz 2022, 12:03

Re: złamanie kręgu w pracy

Post autor: Janka3 »

Dowiedziałem się, jak skutecznie ubiegać się o odszkodowanie dzięki biegly-skarbowy.pl/blog/.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości