Wygasło OC i stłuczka

prymuss
Posty: 43
Rejestracja: 27 kwie 2011, 13:12
Lokalizacja: Wilczyce

Re: Wygasło OC i stłuczka

Post autor: prymuss »

A jak to możliwe, że znajoma przybijała Ci wsteczną datę, to oni nie mają tam żadnych rejestrów?
Swoją drogą to nie wiem czy spał bym spokojnie, gdyby jednak udało się to ze wsteczną datą. Owszem kilka stów w kieszeni, ale niesmak też. No ale podobno uczciwy człowiek nigdy nie będzie bogaty.
Nikt tak nie może zaleźć za skórę, jak URZĘDNIK!
wiolka
Posty: 54
Rejestracja: 26 kwie 2011, 08:52

Re: Wygasło OC i stłuczka

Post autor: wiolka »

Mają rejestry. Koleżanka przybijała mi tą datę wiedząc, że i tak przyjde. A wpisu w rejestrze dokonywała w tym samym dniu co wykonac powinna. Po prostu ja przychodziłam później nieco. Tym razem tez tak było, ale wykreśliła mnie z rejestru.
A tak po wycenie tej stłuczki, będzie mnie o kosztować 1600zł :shock:
wiatrak1983
Posty: 38
Rejestracja: 26 kwie 2011, 13:18
Lokalizacja: Opole

Re: Wygasło OC i stłuczka

Post autor: wiatrak1983 »

No to nie jest jeszcze chyba tak najgrzej. Ja kiedyś dawno temu zarysowałem gościa w okolicy błotnika, auto było stiuningowane, wiięc wiadomo, wszędzie lakier... zapłaciłem za tę ryskę 2100zł, chyba sobie frajer wymienił cały błotnik i polakierował na nowo.
wiatrak
magdam
Posty: 36
Rejestracja: 27 kwie 2011, 10:07

Re: Wygasło OC i stłuczka

Post autor: magdam »

No Wiolka z tego wszystkiego to powinnas się w zasadzie cieszyć, że masz do zapłaty tylko to. Pomyśl co by się stało, gdybys potraciła kogoś na tym parkingu, wiesz że o parkingowe łazęgi nie jest trudno, a jeszcze gorzej, gdybyś Ty dostała jakiegoś uszczerbku na zdrowiu. Nie ma tego złego.... no a kasa cóż... jest ... czasem nie ma... rzecz nabyta ;)
prymuss
Posty: 43
Rejestracja: 27 kwie 2011, 13:12
Lokalizacja: Wilczyce

Re: Wygasło OC i stłuczka

Post autor: prymuss »

Aha, czyli tak się to rozgrywało. No to koleżanka też fair nie była, właściwie fair to nie, a wręcz przeciwnie łamała prawo i jak dla mnie działała na szkodę praodawcy. No ale cóż. W tym kraju cyba nie ma co być uczciwym, bo nie przynosi to żadnych pozytywnych skutków.
Nikt tak nie może zaleźć za skórę, jak URZĘDNIK!
prymuss
Posty: 43
Rejestracja: 27 kwie 2011, 13:12
Lokalizacja: Wilczyce

Re: Wygasło OC i stłuczka

Post autor: prymuss »

A 1600zł to jeszcze nie tragedia, dobrze że nie kilka tysięcy, wtedy byś dopiero zacisnęła pasa, choć owszem kokosów możesz nie zarabiac, a przy niskiej pensji i 1600 to gruba forsa. Popytaj znajomych, może znaja jakiego taniego lakiernika, to polecisz go poszkodowanemu, zawsze warto próbować.
Nikt tak nie może zaleźć za skórę, jak URZĘDNIK!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości